1   2   3   4   5   6  7  8  9  10

,,Kiddy Puzzles Demo"

Šio žaidimo instaliuoti nereikia. Tai puikus žaidimas mokytis valdyti ,,pelę". Reikia gyvūnus nunešti ant jų šešėlių.

Žaidimą atsisiųsite iš:

„ Math Blaster 3rd Grade Demo”
(„Mb3demo”) = 4,01 Mb

Reikia instaliuoti.

Atsisiųsti galima iš:

Yra du žaidimai: „Space Zapper2”( šaudyti meteoritus su matematiniais reiškiniais) ir „Math Blaster” ( Kosmonautas šaudo į matematinius reiškinius su „Enter” klavišu arba paspaudus su pele ant reiškinio atsakymo. Reikia surinkti ir nukritusius vaisius. Už juos galima gauti taškų. Kaip prizas yra duodamas žaidimas su monstrais požemyje. Juos galima nuspirti su klavišu „Spacebar”. Pašokti galima su klavišu „Ctrl”, vaikščioti - su rodyklėmis klaviatūroje. Užšokti ant judančio bloko galima atsistojus ant garų duobės ir palaukus, kol bus didžiausias spaudimas, paspausti „Ctrl”.

Žaidime „Math Blaster” yra tokios užduotys:

1. Sudėtis ir atimtis (Addition & Subtraction 1-3 )( peržengiant dešimtis)
  2. Sudėtis ir atimtis (Addition & Subtraction 4-6) ( iki 100)
  3. Daugyba ir dalyba (Multiply & Division 1-3)  ( lentelė iki 12)
  4. Daugyba ir dalyba (( su dideliais skaičiais)
  5. Trupmenos (Fractions 1-3)
  6. Dešimtainės trupmenos ir procentai (Decimals & Percents)

„ Math Blaster 4th Grade Demo”
(„Mb4demo”)= 5,95Mb

Reikia instaliuoti.

Atsisiųsti galima iš:

Yra du žaidimai: „Crater Crossing” ( reikia šokinėti ant skraidančių žemės plotelių. Ekrano viršuje nurodyta, nuo kokio iki kokio skaičiaus reikia atrasti atsakymus. Juos reikia dėlioti didėjimo tvarka. Užlipus ant reikiamo plotelio spausti „Enter” ) ir „Banana Splat” ( šaudyti į skraidančias beždžiones bananais. Uždaviniai antram atėminiui, trečiam dėmeniui, trečiam dauginamajam rasti. Atkreipti dėmesį į nuleistus nuo palmės žalius hamakus. Kai jų yra du, tada reikia ir dvi beždžionėles nušauti ( beždžionėlių reikšmes sudedant) ).

„Crater Crossing” yra tokios užduotys:

1. Sudėtis ir atimtis (Add & Subtract basic facts)

2. Sudėti ir atimti dviženklius (Add & Subtract two digit numbers)

3. Lentelinė daugyba ir dalyba iki 5 (Multiply & Divide basic facts to 5)

4. Lentelinė daugyba ir dalyba iki 9 (Multiply & Divide basic facts to 9)

5. Sudėtis su neigiamais skaičiais (Add with negative numbers)

6. Atimtis su neigiamais skaičiais (Subtract with negative numbers)

7. Daugyba su neigiamais skaičiais (Multiply with negative numbers)

8. Dalyba su neigiamais skaičiais (Divide with negative numbers)

9. Sudėtis ir atimtis su neigiamais skaičiais (Add & Subtract with negative numbers)

10. Daugyba ir dalyba su neigiamais skaičiais (Multiply & Divide with negative numbers)

„Banana Splat” yra tokios užduotys: