1   2   3   4   5  6  7  8  9  10

Šiame puslapyje aprašyti ,,Edmark" kompanijos žaidimai, kuriuos galima atsisiųsti iš: www.riverdeep.net/products/downloads/free_downloads.jhtml

,,Symbol Sandbox"
,,SymbolSandboxSetup.exe” = 4,99 MB

Reikia instaliuoti.
Šis žaidimas padės suprasti planą, sutartinius jo ženklus. Yra du žaidimo būdai:

1. Smėlio dėžėje, naudojantis sutartiniais ženklais, galima pačiam statyti įvairius objektus.
  2. Paspaudus ,,pele" ant ,,bebriuko" reikia sudaryti planą, žiūrint į smėlio dėžėje esančius statinius.

,,Jungle Chess”
,,JungleChessSetup.exe” = 2,67 MB

Reikia instaliuoti.
Šis žaidimas skaičių numeracijai iki 8 įtvirtinti.
Žaidimo misija – užimti vietą tarp lizdų.
Žaidžia du žaidėjai: raudonas ir žalias. Kieno eilė ,,eiti” parodo žalios arba raudonos spalvos knygelė (pažymėtos skaičiumi 1 arba 2).

Kiekvienas žaidėjas turi po 8 gyvūnus:

1. Žiurkė
  2. Katė
  3. Vilkas
  4. Šuo
  5. Pantera
  6. Tigras
  7. Liūtas
  8. Dramblys

Figūros gali vaikščioti horizontaliai arba vertikaliai. Didesniu skaičiu pažymėta figūra kertą mažesniąją. Mažesnioji didesnės nukirsti negali (išimtys – dramblys ir žiurkė. Jie lygiaverčiai. Kuris pirmasis kerta, tas ir laimi). Į tvenkinį įlipti gali tik vienas gyvūnas – žiurkė. Per tvenkinį gali peršokti liūtas ir tigras, bet tik tuo atveju, jei tvenkinyje nėra žiurkės. Peršokę per tvenkinį jie gali nugalėti ir mažesnį skaičių. Būdama vandenyje, žiurkė negali atakuoti dramblio, o dramblys jos. Jei susitinka lygiaverčios figūros, nugali ta, kuri pirmesnė atakuoja.

,,Workshop”
,,WorkshopSetup.exe” = 1,98 MB

Žaidimą galima naudoti darbui su pele įgūdžių lavinimui.

Yra du žaidimo būdai:

1. Galima pačiam, pagal pasirinktą piešinėlį, sudėlioti objektą iš atskirų detalių. Vėliau sudėliotą objektą galima nuspalvinti norima spalva.
  2. Paspaudus ,,pele" ant ,,bitutės" reikia sudėlioti objektą pagal pateiktą brėžinį. Kairėje pusėje kabo įvairios detalės (ne visos iš jų reikalingos).

,,Galactic Multiplication & Division"
„GalacticMultiplication&DivisionSetup.exe”(= 4,59 MB )

Reikia instaliuoti.
Žaidimas daugybai ir dalybai mokyti. Žaidimo herojus Nick Knackas superpirklys. Dalyba čia kitoniška – amerikoniška, todėl nelabai tinka.

Atvertus žaidimą, po raketa, kairiame lango kampe yra trys ženklai: „STOP”, „Temos” ir „Kalkuliatorius”. Paspaudus antrąjį - „Temos” – Pasirodo raidės, kurios reiškia atskiras pamokas – temas. Dar reikia paspausti klavišą „TOPICS” ir tada pasirodys, ką tos raidės reiškia. Toliau nurodžiau naudingesnes temas:

A. Įvadas į daugybą (labai trumpas ir tuoj prasideda B užduotis – įvadas į amerikonišką dalybą)

C. Daugyba i 5.

D. Daugyba i 6, 9

K. Daugyba i 10 stulpeliu.

L. Dviženklio daugyba iš vienaženklio stulpeliu.

M. Dviženklio daugyba iš dviženklio stulpeliu ( pradeda dauginti amerikoniškai lygias dešimtis iš lygių dešimčių ).