Sudėčiai

www.prongo.com/mathtwo/game.html

Žaidimas sudėčiai mokyti. Yra ir reiškinių peržengiant dešimties ribas. Sudedami ir vienaženkliai ir dviženkliai skaičiai. Žaidžia dviese. Matomi pirmo ir antro žaidėjo rezultatai.Kiekvienas žaidėjas turi suskaičiuoti po 12 reiškinių. Žaidimo gale parašomas numeris žaidėjo, kuris laimėjo.

www.bbc.co.uk/education/laac/numbers/ch1.html

Šiame žaidime pelėda skaičiuoja boružėlėms taškus. Mokoma sudėties iki 10. Šią užduotį atlikus pereinama į sekantį lygį, kur ant boružėlių nugarų – skaičiai. Trečiame lygyje skaičiuojama iki 20.

Atvertus kitą puslapį - „~”ch2.html mokoma atimties, o „~”ch3.html ir atimties, ir sudėties. Trečiame lygyje dešimčių ribos peržengiamos.

www.dositey.com/addsub/add5a.html

Pratimas skirtas dviženklių sudėčiai, neperžengiant dešimčių. Atvertus spausti START mygtuką. Ant trečio traukinuko vagono užrašytas veiksmas stulpeliu. Ant antro vagono nupiešti tušti langeliai, į kuriuos reikia įrašyti skaičius. Visų pirma reikia sudėti vienetus ir atsakymą parašyti ne tik ant antro vagono, bet ir ant trečiojo. Po to reikia suskaičiuoti dešimtis. Užrašius atsakymą, spausti klavišą NEXT. Traukinukas nuvažiuoja ir atvažiuoja kitas, ant kurio užrašyta nauja užduotis. Neteisingų atsakymų parašyti neleidžia. Jei įrašomas netinkamas skaičius, užsidega raudonas šviesoforo signalas. Viršuje pamatysite užrašą SCORE, kuris parodo išspręstų reiškinių skaičių. Veiksmų skaičius neribotas.

www.dositey.com/addsub/add5ar.html

Šiuo adresu galima rasti pratimą dviženklių skaičių sudėčiai, peržengiant dešimtis. Suskaičiavus vienetus, jei gaunamas dviženklis skaičius, reikia nurodyti, iš kelių dešimčių ir vienetų jis sudarytas. Tada dešimtys pasidedamos į atmintį.

www.dositey.com/addsub/add3dig.htm

Žaidimas skirtas triženklių skaičių sudėčiai, peržengiant dešimtis, kai atsiranda šimtų skyrius.