Daugybai

www.dositey.com/muldiv/mul1ml1.htm

Šiuo adresu rasite daugybos stulpeliu pamokėlę.

www.dositey.com/muldiv/mul1ss5.htm

Čia galėsite patys žaisti, paspaudę klavišą START. Visų pirma dauginami vienetai, o po to dešimtys. Neteisingo atsakymo įrašyti neleidžia. Veiksmų skaičius neribotas. Atlikus užduotį spausti klavišą NEXT.

www.dositey.com/muldiv/basmulex.htm

Žaidimas daugybos supratimui: kiek kartų ir po kiek. Reikia padėti kirminėliui Viliui papuošti medelius. Atsivertus puslapiui spausti klavišą START. Visų pirma reikia parašyti, kiek yra medelių (t.y. kiek kartų), o po to – po kiek papuošalų ant kiekvieno medelio. Suskaičiavus parašyti atsakymą į kitą langelį. Įrašius teisingą skaičių į langelį, mirkteli saulytė, o suklydus – žaibas. Kol neparašomas teisingas skaičius, toliau skaičiuoti neleidžia. Suskaičiavus teisingai, pasirodo klavišas NEW EXAMPLE. Jį paspaudus pateikiama kita užduotis.

www.dositey.com/addsub/Mystery6.htm#s

Šiuo adresu toks pat žaidimas, tik skirtas daugybos lentelei mokytis.